Randevu Alma Bilgileri
24 Şubat 2021

Randevu Alma Bilgileri

Hastanemiz   temel branşlarda (Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Genel Cerrahi, Ortopedi, Cildiye, Ağız ve Diş Sağlığı, Akupunktur, KBB, Göz, Ortopedi, Cildiye, ) poliklinik hizmetleri vermektedir. İnternet sitemizden hekim günlük ve aylık çalışma listelerini takip ediniz. Poliklinik muayenesinden yararlanmak için MHRS randevu merkezi ve 182 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz. Randevu saatinizden 15 dakika önce kimlik belgenizle ilgili poliklinik bekleme alanında hazır bulunmanız yeterlidir.

Doğrudan hastanemizin hasta kayıt birimine kimlik belgenizle başvurarak sıra alabilir ve ilgili poliklinikte muayenenizi olabilirsiniz.

POLİKLİNİK ÇALIŞMA SAATLERİ:

Hafta içi 08:30-12:00 ile 13:00-16:30 arası hastanemiz polikliniklerinden  yararlanabilirsiniz.

……. RANDEVUNU MHRS DEN  AL ZAMAN KAZAN ….

ÖNCELİK SIRASI NEDİR?

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Destek ve İdari Hizmetler Kurum Başkan Yardımcılığı 2017/10 sayılı  poliklinik hizmetlerinde öncelik sırası genelge değişikliğine  göre poliklinik  hizmetlerinde  öncelik sırası alacak gruplar aşağıdaki şekilde  değiştirilmiştir.

1) Acil vakalar (Ani gelişen hastalık , kaza, yaralanma ve benzeri durumlar ile ivedilikle tıbbi müdahale yapılması gerektiğine hekim tarafından karar verilen vakalar)

2) Engelli hastalar,

3) Hamileler,

4) Hizmetteki TSK, J.Gn.K.lığı ve S.G.K.lığı rütbeli personeli,

5) Harp ve vazife şehitlerinin dul ve yetimleri ile malül ve gaziler ile aileleri,

6) 65 Yaş üstü yaşlılar,

7) Yedi yaşından küçük çocuklar,

8) Öncelikli olarak garnizon dışından sevkle gelenler olmak üzere, hizmetteki TSK, J.Gn.K.lığı ve S.G.K.Iığı personeli ve bakmakla yükümlü olduğu kişiler,

9) Emekli TSK, J.Gn.K.lığı Ve S.G.K.lığı personeli ve bakmakla yükümlü olduğu kişiler.

YUKARIDA BAHSE GEÇEN HÜKÜMLERE UYAN HASTALAR UYGUN BELGELERİNİ  İBRAZ EDEREK SIRALARINI ALABİLİR.

Lütfen görevlilere bildiriniz.Hastalığınız için istenilen laboratuvar, röntgen, ultrason vs. hizmetleri için hasta karşılama ve yönlendirme görevlilerimiz  yardımcı olacaktır.

SİZİN İÇİN VARIZ, SAĞLIĞINIZ İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ.